środa, 3 lutego 2016

Testowanie nowej strony internetowej sklepu Obsessive

Jakie było moje zaskoczenie, kiedy Sylwia Dyrek, Zastępca Dyrektora Marketingu napisała, że jestem zaproszona na testy nowej strony internetowej sklepu Obsessive.

Dzień zaczął się trochę nieprzyjemnie, ponieważ komunikacja miejsca troszkę szwankowała, ale po wejściu do agencji Bold, humor od razu mi się poprawił. Pani, która testowała ze mną stronę była bardzo miła i profesjonalna. Z takimi ludźmi aż chce się współpracować :) Co najważniejsze, nowa witryna sklepu jest moim zdaniem bardzo dobrze przygotowana, poza kilkoma maleńkimi niedociągnięciami, ale jest bardzo prosta w użyciu, czytelna i pozwala bez problemu znaleźć to, czego akurat szukamy. Zdjęcia są bardzo dobre, odpowiednio wyeksponowane i możemy obejrzeć na nich bez problemu bieliznę z każdej strony !

Za udział w testach zostałam obdarowana bardzo fajnymi prezentami, które możecie zobaczyć poniżej.


Torba pełna prezentów !


Odznaka Międygalaktycznego Strażnika Przyjemności :)


Szarfa na oczy (ale nie tylko ^^)

Zapraszam również na stronę i fp firmy Obsessive (tutaj jeszcze starsza wersja) gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie (a i druga połówka też będzie zadowolona ^^)Ja już znalazłam kilka perełek i nie mogę się doczekać aż je zamówię. Teraz Wasza kolej na poznanie niesamowitej kolekcji Obsessive !

Wielkie podziękowania dla ekipy Obsessive i agencji Bold - to była świetna zabawa !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz