piątek, 15 sierpnia 2014

Dominik Małek i Izabela Halik  Ostatnio nie dane było mi uczestniczyć w żadnej sesji zdjęciowej a to wszystko z powodu totalnego braku czasu. Moja nowa praca jest dosyć absorbująca, do domu wracam późno a we weekendy staram się uciekać z Krakowa :)
  Ale wracając do tematu, tym razem przedstawię Wam  zdjęcia z sesji z Dominikiem Małkiem, która odbyła się w maju. Niesety z mojej winy mieliśmy mało czasu na zdjęcia i założony przez nas plan nie został zrealizowany w całości, jednak i tak jestem bardzo zadowolona z efektów. Wielkiem plusem jest też ilość zdjęć, które dostałam od Dominika, większość z nich możecie zobaczyć poniżej.


Style & Mua. Izabela Halik


  
 
 


Oczywiście jak to ja, musze mieć tez kilka nienormalnych zdjęć ^^


"Hej tam na dole ! " :) 

Mod. Magda ChomiukP.S. Bardzo mnie cieszy opcja zapisywania postów i dodawania ich w późniejszym terminie, gdyby nie to, chyba dodawałabym każde zdjęcie jako osobnego posta ;p

7 komentarzy:

 1. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 2800 blogów z 22 kategorii.
  Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu. Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie, ale modelka nad mimiką musi trochę popracowac i będzie cacy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś pierwszą osobą na tym świecie, która mi zwaraca o to uwagę przy moim obecnym "poziomie". Zazwyczaj słyszałam odwrotne komentarze :)

   Usuń
 3. zdjęcia z backstagow najlepsze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wychodzisz na zdjęciach :) A koleżanką z dwóch ostatnich zdjęć ma cudowny kolor szminki!

  OdpowiedzUsuń