niedziela, 24 listopada 2013

Łukasz Bryła

Dawno nie dodawałam żadnego posta ale ciężko mi ostatnio znaleźć czas na cokolwiek. Jednak w całym tym natłoku zajęc udało mi się znaleźć lukę w moim napiętym kalendarzu i wyskoczyć na sesję z Łukaszem Bryłą. Wprawdzie jak sam to ujął, są to takie warsztaty z Patrykiem Młodzikowskim a zdjęcia  jak dla mnie zdjęcia wyszły fenomelalnie. Nareszceie mogłam się wykazać i pracować całym ciałem chociaż nie ukrywam, że moje stare buty, w tym momencie lekko za duże, sprawiały mi małe problemy.
Także przedstawiam Wam efekty sesji. Makijażem zajęłą się Sabina Bryła a stylizacje oczywiście pochodzą z mojej szafy :)2 komentarze:

 1. Hello Eliza,

  I'm Valencia, the community manager of WhatIWear. I checked out your blog, and I think your style is awesome! It should be seen by more people! That's why I'd like to invite you to WhaIWear.com. With 1,5 million page views a month, WhatIWear.com is the leading street style website in Asia. Plus, we're still growing, so it's perfect for rising fashionistas to have their chance to SHINE at the spotlight.

  Maybe you can post these pics as your first looks on WhatIWear? I bet our members will be rooting for you as well!

  We cannot wait to see your awesome style.
  Click www.whatiwear.com to get started.


  See you soon,
  Valencia
  Community manager

  OdpowiedzUsuń